Spring Cup Zawodnicy - GERMANY

Aktualności

Spring Cup Zawodnicy - GERMANY

Pierwszy tegoroczny event Polish Match Tour zbliża się wielkimi krokami, a my, w między czasie, chcielibyśmy przybliżyć wam sylwetki załóg, które w Rybniku staną do walki. Jak mogliście już zauważyć, lista startowa na Spring Cup przedstawia się nad wyraz międzynarodowo i co za tym idzie, niezmiernie ciekawie!

Pierwsza załoga, z którą zamieniliśmy kilka słów, ma już duże doświadczenie na polskich wodach, a również nie będzie to ich pierwszy występ w Rybniku. Przedstawiamy wam zatem: Hartwig Match Team z Niemiec i całą załogę:

  1. Sternik: Jens Hartwig – Jens jest byłym Mistrzem Niemiec, wice mistrzem Niemiec w klasie 505, a także zwycięzcą Keel Week w klasie Sportsboat. Jego przygoda z Match Racingiem zaczęła się w roku 2005, a najlepszy wynik Jensa w Światowym rankingu Match Race to miejsce 57.
  2. Viktor Plitko – nowy zawodnik z Polski, Viktor jest były sternikiem meczowym. Jego najlepszy wynik w World Match Race rankingu to miejsce 63.
  3. Filip Śleziona – również Polak, nazywają go młodą tajną bronią team’u i jak Jens mówi – na łódce jest najlepszy z całej załogi.

Załoga ściga się w PMT już od roku 2012 i momentalnie zakochali się w całej formule i polskich eventach. Jeśli chodzi o regaty w Rybniku, Jens przyznaje, że największym wyzwaniem będzie, jak co roku, połączenie wieczornego życia towarzyskiego z dotarciem na wyścigi na czas następnego dnia. :)

Jako załoga wygrywali już niejeden event meczowy i to właśnie uznają za swoje największe sukcesy. Mimo, że Hartwig Match Team nastawia się na jak najlepsze wyniki, to ich uniwersalnym i stałym celem jest dobra zabawa i spotkanie się z przyjaciółmi.

Poczynania i sukcesy niemieckiej załogi możecie śledzić na Facebook’u i Instagramie:

www.facebook.com/hartwigmatchteam

https://www.instagram.com/hartwigmatchteam/

Szczecin double event - podsumowanie
Szczecin double event - podsumowanie

Zbroja obronił tytuł w Szczecinie!

czytaj więcej
Zapowiedź WarmUp & Szczecin Match Race
Zapowiedź WarmUp & Szczecin Match Race
czytaj więcej
Szczecin Match Race Team 11 & Team 12
Szczecin Match Race Team 11 & Team 12
czytaj więcej
Szczecin Match Race Team 9 & Team 10
Szczecin Match Race Team 9 & Team 10
czytaj więcej