Szczecin Match Race Team 7 & Team 8

Aktualności

Szczecin Match Race Team 7 & Team 8

TEAM no7

 

Sylvain Escurat (miejsce 42 w rankingu) przyjeżdża do Szczecina jako drugi francuski team – CVSAE Pati Match Team. W jego skład wchodzą: Geoffroy Ortmans (main) oraz Claire Pruvot (bow) i zespół nadal poszukuje trymera.

 

 

Mają już doświadczenie, jeśli chodzi ściganie się w Polsce. Startowali w Świnoujściu (grade 2) oraz w Sopocie (grade 1) rok temu, ale to będzie ich pierwsza impreza w Szczecinie.

 

 

„Osiągnięcia, z których jesteśmy najbardziej dumni to; 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji EMRT w roku 2018, zwycięstwo w regatach grade 3 w Porto Montenegro rok temu, oraz aktualne, 42 miejsce w rankingu. Cel na Szczecin, to kwalifikacja do ćwierć finałów w obu eventach, a na ten sezon; top 30 rankingu oraz top 10 w ogólnej klasyfikacji MRSL – w zeszłym roku skończyliśmy na miejscu 11.”

Fanpage team’u:

https://www.facebook.com/CVSAE-Team-Pari-Match-422634008132834/

 

TEAM no8

 

Sawicki Racing w składzie:

Jasiek Fursewicz - bow,

Piotr Szwoch - trym,

Adam Kajzer - main/pit,

Rafał Sawicki – „kijek na rufie” :) (ranking 113).

 

 

Rafał przyznaje, że już jakiś czas temu przestał liczyć, w ilu eventach PMT ścigała się jego załoga. Na pewno byłaby to większość i naturalnie kilka razy pływali również w Szczecinie – sam Szczecin Match Race nawet kilkukrotnie wygrali.

 

„Wyznaniem na tę imprezę jest typowy na jeziorach bardzo zmienny wiatr na samej Odrze, a także jego częsty brak… Trzeba mieć nosa, żeby odnaleźć się w tych wymagających warunkach, które akurat bardzo lubimy.” :)

 

„Największe nasze sukcesy, to dwa zwycięstwa meczowych Mistrzostw Polski i kilka wygranych eventów grade 2. Ze sportowego punktu widzenia zawsze celujemy najwyżej, ale chcemy też się dobrze bawić.”

 

 

Jeszcze kilka załóg nam zostało, a pierwszy event już za 2 dni! Stay tuned!

Swinoujscie Match Race odwołane
Swinoujscie Match Race odwołane
czytaj więcej
Rusza Akademia Regatowa online!
Rusza Akademia Regatowa online!
czytaj więcej
Szczecin Match Race 2020 przeniesiony!
Szczecin Match Race 2020 przeniesiony!
czytaj więcej
Kalendarz i zgłoszenia na 2020
Kalendarz i zgłoszenia na 2020
czytaj więcej
Sponsorzy