Staffan Lindberg trenerem w Akademii Regatowej !
Staffan Lindberg trenerem w Akademii Regatowej !

Staffan Lindberg, Mistrz Europy, mulitmedalista i multimistrz w wielu różnych klasach regatowych rozpoczyna współpracę z Akademią Regatową PMT. Celem współpracy jest prowadzenie zaawansowanych szkoleń regatowych w Polsce z wykorzystaniem bazy regatowej PMT.

Pierwsze szkolenie, MR CLINIC PRO dedykowane regatom meczowym, skierowane do zaawansowanych zawodników odbędzie się w Szczecinie, w dniach 17-19 maja, tuż przed regatami Szczecin Match Race.

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie i szansę skorzystania z ogromnej wiedzy i doświadczenia Staffana. Więcej szczegółów w załączonej prezentacji do pobrania tutaj !

Zapraszamy.

czytaj więcej
Regaty Zespołowe? A czemu nie? :)
Regaty Zespołowe? A czemu nie? :)

Z ostatniej chwili! Pierwsze historyczne regaty z cyklu 2K Team Racing odbęda sie w Polsce i będziemy ich organizatorem. Jesteśmy dumni, że dołączymy do prestizowej rodziny Regat Zespołowych i mamy nadzieję, że będzie to początek rozwoju tej formuły regat w Polsce. Zapraszamy do Szczecina we wrześniu, a wcześniej może uda się zorganizować wewnętrzne zespołowe regaty treningowe? Kto chętny? :) Wiecej info wkrótce!

Wiecej informacji oraz Zawiadomienie o regatach do pobrania na stronie 2K tutaj

 

 

czytaj więcej
poprzednia
następna